Raino ja Varje


Posted on august 5th, by hunt in Õppinud räägivad. Raino ja Varje kommenteerimine on välja lülitatud

Viimased kaks aastat on minu surfikama olnud saaremaal , kui ku suvel mõne nädalavahetuse Varjega mandril veedame rebin oma varustuse alati kaasa nii ka seekord. Surfilehti sirvides olen käinud ka Surfhundi lehel sellest tekkisgi plaan mina Epu juurde, pidasin temaga paar läbirääkivat telefoni kõnet ning ka tuul soosi meie plaane, nii asusime reede pärast tööd teele.

Sõit sinna on pisut kruusane, käänuline, kuid tänu meie vaistule ja Epu juhatusele maandusime kella 19 surfipessa, kena väike maja männimetsa sees mereni 100 m.

Kohe tehti meile ekskursioon surfikohtatest, paraku tuul oli selleks õhtuks juba oma vägevuse kotti pistnud. Ei sa mainimata jätta et mäletan Eppu ju-do trennist aasta võis olla 1979-1980; oli sealgi ta energiline hakkaja plika.

Õhtul natsa sumisesime meenutasime ühiseid tuttavaid ja telki magama. Hommikul vaatasime üle Epu pudulojused (viis sarvedega lammas+nende karjatamiseks spets väjaõppe saanud kutsa), manustasime purdulaadungi ja vette sest tuul juba puhus.

Parim koht sõiduks on Varbla Motelli juures, kaks laidu jaavad suurtele lainetele ette nii et tekkib vägagi sile just triibutamis ja muidugi ka vabastiili surfispot. Nii seal tõmbasimegi paar tunnikest kunis tulid teadlikumad surfarid ning nende järgi suundusin ka mina lainetesse,nimet kui laiu nuka tagant nina välja pista on päris kena vaal olemas, usun kui oleks saanud sõita 5,8 oleks laine võrdväärne Pärnu tingimustega seal muuli juures. Oli väga mõnus seal Epu juures…

Kommenteerimine on suletud.