Andra


Posted on juuni 5th, by Oppija in Õppinud räägivad. Andra kommenteerimine on välja lülitatud

Pühapäev, Pärnu rand, tuult null. Istun Aloha katusel, lobisen niisama. Surfiga alustasin eelmisel aastal algkoolitusega Tallinnas, edasi olin seni pusinud ise. Tundsin juba ammu, et oskustest-teadmistest jääb endal puudu… Järsku pakutakse võimalust minna Varblasse Epu juurde 2-päevasele koolitusele – tänud siinkohal Markole, kes mu kohale toimetas. Enne kui mõtlema jõuan hakata, olengi kohal – meri paari sammu kaugusel ehitusjärgus olevast majast, mets ümberringi, vapustav tähistaevas pea kohal ja ai milline vaikus siin valitseb! Mõnus!
AndraAndra veestart
Esimesel päeval tuulest puudu ei jäänud, puhus ikka päris korralikult. Sõitma läksime Varbla puhkeküla ranna motelli juurest. Epp käskis mul kõik muu unustada ja lihtsalt sõita, sõita ja veelkord sõita. Nii tegin. Lauda ma veel eriti kontrollida ei osanud, kuid kihutada sain sellest hoolimata :) Käisime Epuga koos ka eemal asuva saarekese peal, kust tagasi tulles oli hea rannaltstarti harjutada. Minu üllatuseks oli see uskumatult lihtne, poleks arvanud. Midagi muud mul selle tuulega õppida ei õnnestunud, hea oli kui üldse laua peal püsisin :P

Teisipäeval oli tuult oluliselt vähem, kuid piisavalt, et veestarti harjutada. Kui mingil hetkel tundus asi lootusetu olevat siis lõpuks õnnestus mul siiski ka sellega mingil määral sina-peale saada. Õhtul otsustasime, et jään veel ka kolmandaks päevaks Varblasse. Milleks ikka varem lahkuda, kui kuskile kiiret pole!? ;)

Kolmapäeval puhus vaid õrn tuuleke, aga ka sellega sai edukalt nii mõnigi asi selgeks õpitud. Nimelt tegelesin usinalt pautimisega ning tegin tutvust ka low wind jibe-ga (see oli eriti lahe!).

Olen ääretult rahul, et otsustasin koolitusele minna ja soovitaksin kõigil, kel sellelaadsed mõtted peas mõlguvad, sedasama teha! Ja kindlasti ei saa ma mainimata jätta kuivõrd hea koolitaja Epp on – lihtsalt super!!

Aitäh sulle, Epp!

Tulen varsti jälle!

Kommenteerimine on suletud.