Elus!


Posted on september 11th, by Epp in Argipäev, Avalehel, Surf. Elus! kommenteerimine on välja lülitatud

Esmaspäev:

Kell 10 hommikul Marko juba merel. Saabub Vlad, Marika juba kohal, Merit, Mihkel, Triin ja lapsed Triinumarta ning Uku ka varsti kaldapeal.
Marika on väikelapsega, Marikal on eesõigus. Neljane puri näppu ja Puhkeküla kivipõhjasesse lahte veestarte harjutama. Sass (Marika kahe aastane poeg) kurdab küll aga on vapper.

Paneme Vladislavi purje kokku, mina loodan merelt Marko käest oma viiese saada – mõned peavad linna minema, esmaspäev ju ikkagi.

Tuul muudkui tõuseb, Marikal surfisussid jalast puudu. Startida oleks jaksanud veel ja külm ka pole, kuid kivine tallamassaaž sunnib ta kaldale.

Lähme Vladiga peale. Eesmärgiks kindlamat ja kontrollitumat glissi õppida, aga tuul on vahepeal veelgi tõusnud. Purje väljatõmbamine sellise tuulega võtab aega ja laual püsti seisev purilaudul kandub kiirelt allatuult. Jätan oma laua üldse kaldal ning kui Vlad tagsi tuleb lasen teha rannstarti rinnuni veest. Pärast mõningast paugutamist ja purjega siia sinna rabelust tõuseb Vlad kenasti lauale ja kihutab allatuult minema.

 

 

Kommenteerimine on suletud.